AFFORD UV Boyaları PİMMS Group Güvencesiyle Türkiye’de

Portföyüne eklediği geniş yelpazede dijital baskı makinelerinin yanı sıra, bundan böyle sektörün en çok kullandığı baskı boyalarını da portföyüne ekleyen PİMMS Group, AFFORD UV boyalarını da Türkiye pazarına sunmaya başladı.

AFFORD UV boyalarını Türkiye pazarına sunan PİMMS Group, yeni ürün gamı ile sektörün baskı ihtiyaçlarına bütünlüklü bir çözüm sunmayı hedefliyor. AFFORD UV boyaları ile ürün yelpazesini güçlendiren PİMMS Group, markanın baskı boyaları üretiminde uzun yıllara dayan tecrübesiyle boya tedarikinde de liderliğe oynuyor.

AFFORD UV boyalar üç ana kategoride piyasaya sunuluyor: Sert, Esnek ve Çok Yönlü boyalar. Doğru bir şekilde kürlendiğinde geniş yelpazede materyal üzerine üstün yapışma sağlayan AFFORD UV boyaları, müşterilerinin tüm baskı ihtiyaçlarına yönelik çözüm sunmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

AFFORD sert UV boyalar, sert malzemeler üzerine baskı yapıldığında, optimum yapışma, kalıcılık ve çizilme direnci sunmak için özel olarak formüle edilmiştir.

AFFORD esnek UV boyalar, vinil, kendinden yapışkanlı PVC, esnek plastikler ve kağıt gibi esnek malzemeler üzerine üstün yapışma ve esneklik sunmak amacıyla geliştirilmiştir.

Çok yönlü UV boyalar ise kürleme sonrası belli bir düzeyde sert boya katmanı ve bir ölçüde esneklik elde etmek isteyenler için özel olarak formüle edilmiştir. Bu boya türü, hem esnek hem sert malzemelere bakı yapan hibrit makinelerde kullanım için idealdir.

Tüm AFFORD UV boyaları, Konica Minolta, Ricoh, Seiko, Spectra ve Xaar baskı kafalarına özel boya çeşitliliğine sahiptir. Boyalar, farklı dalga boyuna sahip lambalara uygun formülasyonlara sahiptir. Tüm boya yelpazesi, CMYK, Lm, Lc, Beyaz ve Vernik renk seçenekleri sunar. Kırmızı, Mavi, Violet ve Yeşil gibi spot renkler talep üzerine üretilmektedir.

İspanyol menşeli AFFORD, baskı sektörünün endüstriyel uygulama ihtiyaçlarına yönelik özel boyalar ve kaplama çözümleri üretmektedir. 1976 yılından bu yana faaliyet gösteren firma, bugün 50’den fazla ülkeye yüksek kaliteli, tam uyumlu ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Ürünlerini sektörün ihtiyaçlarına ve teknolojisinin gelişimine göre geliştirmeye devam eden AFFORD, yeni teknolojilere ve AR-GE faaliyetlerine yatırım yapmaya devam etmektedir.

AFFORD UV boya çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için PİMMS Group ile irtibata geçebilirsiniz.