Bursa’da açıkhava reklam sektöründe faaliyet gösteren Remutab Reklam, PİMMS Group aracılığıyla yaptığı yeni yatırımı için Handtop HT3200 roll-to-roll UV LED baskı makinesini tercih etti.

1982 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren Recep Kanbur, 1997 yılında Bursa’da Remutab Açık Hava Reklam, Tabela ve Harf Sanayi firmasını kurdu. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun reklam ve tabela çözümlerini üretmek hedefiyle, çalışmalarını sürdüren Remutab Reklamcılık, işini kalite ve hızlı hizmet esasları doğrultusunda gerçekleştirerek müşterilerine tam hizmet vermeye devam ediyor.

Sunduğu hizmetleri bir üst seviyeye çıkarmak ve müşterilerinin UV baskı ihtiyaçlarına en yüksek kalite ve hızla yanıt verebilmek amacıyla makine parkurunu genişletme kararı alan Remutab Reklam, yakın zamanda PİMMS Group aracılığıyla Handtop HT3200 roll-to-roll UV LED baskı makinesini bünyesine kattı.

1.200 metrekarelik alanda iç ve dış mekan baskı makineleri, bas&kes makineleri, lazer kesim ve CNC Router, folyo kesim ve strafor sıcak tel kesim makinelerinden oluşan geniş makine parkuruna 3.20 metreli yeni UV LED baskı makinesini de ilave eden firma, bundan böyle müşterilerine sunduğu baskı hizmetlerini çeşitlendirmeyi amaçlıyor.

Yeni Handtop UV LED baskı makinesi ile firma bundan böyle rulo baskı malzemelerine daha kaliteli baskı yapabileceği gibi, aynı zamanda çok geniş yelpazede malzeme üzerine de baskı yaparak uygulama çeşitliliğini artıracak. Remutab Reklam, bundan böyle Handtop’ın güçlü UV LED teknolojisi sayesinde mağaza içi dekorasyon, duvar kaplama, tekstil bazlı reklam ürünleri ve gergi tavan gibi arkadan aydınlatmalı her tür baskı uygulaması ile üretimlerine değer katacak.

3.20 metre ebadındaki Handtop HT3200 roll-to-roll UV LED baskı makinesi, 4 adet 3.5pl Kyocera baskı kafasına sahiptir.  1200×1200 dpi yüksek baskı kalitesi sunan HT3200, yüksek hız modunda saatte 87m2 baskı hızına sahip. Makine ayrıca, kullandığı çevreye duyalı ve kullanıcı dostu boyalar sayesinde, üretimlerin iç mekanda rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor.

UV LED kürleme teknolojisi ile gergi tavan malzemesi gibi ısıya hassas materyallere güvenilir baskılar yapılmasını sağlar. İki farklı ruloya aynı anda baskı yapabilme becerisine sahip makine, bu sayede Remutab Reklam’ın da daha hızlı üretim yapabilmesine olanak sağlayacak. Esnek malzemeler için özel germe sistemine sahip makine, arkadan aydınlatmalı uygulamaların, malzeme henüz makinedeyken kontrolünün sağlanması için bir de özel LED aydınlatma sistemine sahip.