PİMMS Group aracılığıyla Handtop baskı makinelerini parkuruna ekleyen ve makinelerin performanslarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Handtop kullanıcılarına, fuarda teşekkür panosu hazırlandı. Panoda yer alan pek çok baskı üreticisi, Handtop çözümlerinden duydukları memnuniyeti şu şekilde ifade etti:

Gamena Gergi Tavan / Temel Beytekin
“Makine yatırımı yapacağımız zaman hızlı ve uygun maliyetli bir makineye ihtiyacımız vardı. Handtop bu açıdan ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşıladı. Handtop ile üretime başladığımızda eskisine kıyasla kapasitemiz üç katına çıktı. Bu konuda her zaman olduğu gibi PİMMS’e güvendik; PİMMS’in gerçekten kaliteli bir makine getireceğini biliyorduk. Bu yüzden Handtop’ı tercih ettik.”

Gerall Gergi Tavan / Arif Atalay
“Gergi tavan baskılarımızda daha hızlı bir makineye ihtiyacımız vardı. Pek çok firma ile görüştük ama daha kurumsal, sektörü iyi tanıyan ve güvenilir bir firma aracılığıyla yatırım yapmak istiyorduk. PİMMS, Handtop Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmesiyle beraber bu makineyi bünyemize kattık. Zaten teknolojisine tam güven duyduğumuz ve verimliliğine inandığımız bir makine olan Handtop’ın firmamıza kattığı üstün özelliklerden çok memnunuz.”

Karya Tekstil / Serhat Öztunç
“Parkurumuzda 3.20 ve 5 metrelik iki adet Handtop UV baskı makinesi bulunuyor. Yatırım kararı alırken fiyat ve kalite performansına baktığımızda kararımız Handtop’tan yana oldu. Çünkü Handtop, bizim için güvenilirliğini sağlayan bir marka. Makineler, Avrupalı muadillerine kıyasla baskı kalitesi, baskı hızı ve uygun baskı maliyeti ile çok üstün özellikler sunuyor.”

Odin Reklam / Mustafa Eroğlu
“Handtop bize beklentimizi karşılayan bir baskı kalitesi sunduğu kadar, müşteri açısından da beğenilerin artmasını sağladı. Handtop ile renklerde ve kalitede yakaladığımız stabil sonuçlar, artan baskı hızı ve üretim verimliliği hem çalıştığımız reklamcıların hem de müşterilerimizin memnuniyetini artırmış durumda.”

Nakkaş Cam / Abdurrahman Köksal
“Handtop HT3020 flatbed UV baskı makinesi ile birlikte tüm cam baskı uygulamalarımızda en küçük desenleri bile yüksek çözünürlükle ve yüksek netlikte elde etmeye başladık. Sınıfının en hızlı direkt cam baskı makinesi olan Handtop HT3020 ile üretimlerimiz hızlandı. Müşterilerimiz de kalite ve hızdaki bu farkı takdir ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Biz de bugün iyi ki Handtop ile parkurumuzu yenilemişiz diyoruz. PİMMS’e de bizi bu makine ile tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyoruz.”