HP Latex 335 baskı makinesi, uygun maliyeti ve sağlıklı su bazlı boyaları sayesinde baskı işlerinizi hızlıca ve yüksek kaliteyle tamamlamanızı sağlar. Latex boyalar ayrıca, solvent boyalarla yarışan özelliklere sahiptir. Çizilmelere karşı yüksek direnç sunar.

HP Latex 335 sayesinde, baskı ve kesme işlemlerinizi ayrı ayrı kullanmak yerine aynı anda hem baskı hem de kesme olanağına sahip olabilirsiniz. HP Latex 335 modeli, gerçek baskı ve kesme çözümüyle hızınızı iki katına çıkararak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

1.60 metre enindeki makine, yüksek hız modunda saatte 50m2 baskı imkanı sunarken; saniyede 113cm kesim hızına sahiptir. En yüksek kalitede 1200x1200dpi baskı çözünürlüğü sunan makine farklı baskı ihtiyaçlarınıza uygun baskı modları ile ihtiyacınıza yönelik çözüm sunar. Dış mekan etkinlik afişleri, brandalar, kumaşlar, satış noktası grafikleri, arkadan aydınlatmalı ürünler, dekorasyon ürünleri, etiket ve çıkartmalar, kişiselleştirilebilir kıyafetler, zemin grafikleri, duvar sticker’ları, vitrin çıkartmaları, araç grafikleri gibi çok geniş yelpazede uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm sunan HP Latex 335, HP’nin baskı ve kesim uzmanlığı sayesinde uygulama çeşitliğinizi artırmanızı sağlar.

Sağlığa zararsız ve çevre dostu Latex boyalar sayesinde, baskılar iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kokusuz baskı sayesinde solvent makineler ile yapılamayan iç mekan baskıları hayat geçirilebilir; otel, restoran ve okul gibi yüksek çevre ve sağlık standartları gerektiren mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çizilmelere karşı üstün dirence sahip HP Latex boya teknolojisi sayesinde de son işlem ve uygulama sırasında hasar riskini en aza indirir. Üstelik baskıların kuruması için ek zamana ihtiyaç duymayan latex boyalar, baskıdan hemen sonra laminasyon yapılması için de uygundur.

HP Latex 335 kullanıcıya kolaylık sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Makinede bulunan HP Latex Optimizer, yüksek verimde yüksek görüntü kalitesi elde edilmesini sağlar. Baskı yüzeyinde pigmentleri hızla sabitlemek için HP Latex boyalar ile etkinleşir.

Makinede bulunan HP Hızlı Malzeme Profili Oluşturma özelliği sayesinde doğrudan ön panelden 4 inç’lik dokunmatik ekran yardımıyla basitleştirilmiş renk yönetimi sunar. Sistem, önceden yüklü genel ve HP’ye özel malzeme profili kitaplığına sahiptir. Bu sayede ön panelden çevrimiçi tanımlanmış malzeme profili için kitaplık erişimi elde edilir. HP’nin FlexiPRINT ve Cut RIP programları sayesinde de baskı ve kesim işlemleri 5 basit adımda gerçekleştirilir.

HP’nin Optik Malzeme İlerletme Sensörü (OMAS) sayesinde, malzemenin baskı alanalrı arasında ilerlemesi için hassas ve doğru hareket kontrolü sağlanır. Optik Kesici ile de otomatik X eksenli kesiciyle verimli kesim yapılır. Bu sayede kullanıcılar işleri anında teslim edebilir. Bu özellik, folyo ve kağıt malzemelerin yanı sıra, arkadan aydınlatmalı polyester filmler için idealdir.

HP Latex 335 modelinde bulunan kesim sistemi HP’nin özel barkod sistemine sahiptir. Bu sayede makinedeki işler hızlıca algılanır ve güvenilir, gözetimsiz ve yüksek hassasiyette kesim yapılır.

HP Latex 335 modeli hakkında daha detaylı bilgi edinmek için PİMMS Group ile irtibata geçebilirsiniz: www.pimms.com