Yüksek hassasiyetli endüstriyel Ricoh Gen5 baskı kafalarla donatılmış TechnoJet UV baskı makinesi ile dekorasyon işlerinizde farkındalık yaratın; ev, otel, restoran, ofis gibi tüm iç mekanlarınızı görsel zenginliklerle güzelleştirin.

PİMMS Group tarafından sektöre sunulan TechnoJet UV baskı makinesi, iç mekan dekorasyon uygulamalarında eşsiz kabartma özelliği ile dijital baskı üreticilerine yüksek katma değerli uygulama imkanı sağlıyor.

Makinenin sunduğu aynı anda üç katmanlı (CMYK, beyaz ve vernik) baskı imkanı ile esnek malzemelere beyaz ve vernikli kabartmalı baskı yapabilir, hayata geçireceğiniz dekorasyon uygulamalarını zamandan tasarruf sağlayarak çok daha zengin özellikler ile donatabilirsiniz.

Yüksek hassasiyete sahip Ricoh Gen5 baskı kafalarının kullanıldığı TechnoJet UV baskı makinesi, saatte 54m2 baskı hızına ulaşabiliyor ve 726x2400dpi çözünürlükle yüksek kalite standartlarında üretim imkanı sağlıyor. Makine ayrıca sahip olduğu 7 ila 35pl arası değişken noktalama teknolojisi sayesinde daha keskin ve yumuşak görünümlü sonuçlar sunuyor.

LED UV kürleme sistemi ile pek çok esnek materyale kolaylıkla baskı yapabilen makine, ışıklı kutu baskılarından tavan germe malzemesi gibi pek çok ısıya hassas, zor ve esnek malzemede üstün renk doygunluğu ve dayanıklı baskılar sunuyor. Bu sayede, lateks ve solvent baskı makinelerinde elde edilemeyen baskı uygulamalarını rahatlıkla hayata geçirebiliyor. Esnek malzemeler için özel olarak geliştirilen baskı öncesi yivli açma barı ve baskıdan sonra sonuçları anında kontrol etmeyi sağlayan entegre LED bar sayesinde, arka aydınlatmalı esnek uygulamalar hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.