Hakkımızda

1979 yılında Sn. Selahattin Aygüler tarafından “Profesyoneller İçin Model Manken Stüdyosu” olarak kurulan PİMMS, faaliyetlerine profesyonel fotoğrafçılık ile başlamış ve günümüze kadar sektörde hep ilklerin öncüsü olmuştur.

Tabelaların fırça ile yapıldığı dönemlerde, tabelacıların bilgisayarlı sistemlere geçişine imza atan Aygüler, Türkiye’ye ilk plotter ithalatını gerçekleştirip bu teknolojiyi reklam sektörüne kazandırmıştır. 1989 yılında ise, MIMAKI’nin Avrupa pazarına girmesiyle MIMAKI ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen PİMMS, 2011 yılında çevre ülkelere de hizmet vermeye başlayıp, MIMAKI’nin Avrupa’daki en büyük distribütörü haline gelmiştir.

PİMMS, sektörde her zaman kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmış; dünya standartlarında hizmeti Türkiye gerçeklerine uygun fiyatlarla, “zamanında teslimat ve en iyi teknik servis” anlayışıyla hareket ederek sektördeki liderliğini korumaktadır. Bu sayede PİMMS, satış sonrası hizmetleri, doğru teknik çözümleri, müşteri odaklı çalışma ilkesi ve başardığı güvenilirlik sayesinde her zaman sektörün ilk tercih edilen firması olmuştur.

Tekstil ve reklam olmak üzere bayilik sistemini sektörel bazda ayıran PİMMS, bu sayede doğru hizmeti doğru müşteriye ulaştırmayı başarmıştır. Bünyesinde bulunan uzman teknik ekip ile 44 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

PİMMS Group, dış mekan tabela ve reklam panolarından iç mekan dekorasyon ve mobilyaya; ambalajdan etikete; tekstilden hazır giyime kadar çok çeşitli dijital baskı makinelerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Hanglory Group bünyesindeki Handtop, Homer ve Handway markalarının yanı sıra HP Latex grubunun da Türkiye Distribütörlüğünü yürüten PİMMS Group, kendi üretimini yaptığı Axia baskı makinelerini de sektöre sunmaktadır.